KOZAKLI TERMAL KAPLICALARI

Anasayfa

Kozaklı Kaplıcaları

Kozaklı Otelleri

Kozaklı

 


Tesisimiz Nevşehir İli Kozaklı İlçesi’nde 22.000 m2 alana kurulmuştur. 452 adet 1+1, 20 adet 2+1 ve 12 adet 3+1 VIP olmak üzere toplam 484 daireden oluşan iç Anadolunun en büyük termal tesislerinden birisidir.
Tesisimizde bulunan 484 daire “Hisseli Gayrimenkul” sistemi ile 10’ ar günlük devreler halinde satışa sunulmuştur.
Tesisimizde devre mülk ve devre tatil satışı yapılmamaktadır.
Devre mülkler 15 günlük dönemleri kapsar ve belirli bir süreliğine satılır. Alıcının bu sürenin sonunda devre mülk üzerindeki hukuksal hakları sona erer.
Devre tatil ise yine belirlenen sürede tesisin sözleşme ile belirtilen imkanlarından belirli bir bedel karşılığında istifade etmesi yöntemidir.
Tesisimizde ise alınan gayrimenkulün 1/35 hisseli Kat Mülkiyeti Tapusu müşteriye verilmektedir. Dolayısıyla herhangi bir süre de söz konusu değildir. Gayrimenkulü alan bu tesisten ömür boyu istifade eder, dilerse satar ya da kiraya verir, kendisinin vefatı halinde mirasçılarına intikal eder.Kozza Termal Tatil Sitesi 5 yıldızlı otellerdeki konfora sahiptir. Birçok sosyal tesis ile sizlerin daha rahat bir tatil geçirmeniz hedeflenmiştir. Odaları dayalı döşeli sizlere teslim edilecektir. Odalarda küçük bir mutfak, buzdolabı, tv, klima, mevcuttur. Banyoda bir termal havuz mevcut olacaktır. İçerde kullanılan eşyaların tamamı önemli Türk firmalarının ürünlerinden oluşacaktır. Odalar temiz ve eksiksiz şekilde teslim edilecektir. 24 saat oda servisi sizlere sunulacaktır, dilediğiniz zaman kirlendiğini düşündüğünüz havlu ve çarşaflarınız yenileri ile değiştirilecektir.
2+1 odalarda havuz yerine jakuzi, 3+1 odalarda jakuzinin yanında sauna ve masaj odasının yanında ikinci bir televizyon da sizlere sunulacaktır.
Koza Termal Tatil Sitesi’ nde sizlere her an hizmet verecek Sağlık ekibi, 2 adet kapalı ve 2 adet açık olmak üzere toplam 4 havuz, size özel hazırlanmış spor alanları, basketbol, voleybol, halı saha alanlarının yanında, yürüyüş yolları, fitnes salonu, masa tenisi, mini golf alanları da hizmetinize sunulacaktır.
Türk hamamı, Sauna, Buhar banyosu, Masaj salonu, Kuaför, Jakuzi ve Çamur banyoları sizin fiziksel ve ruhsal rahatlamanıza yardımcı olacak.
Kozza termal Tatil Sitesi’ nde çeşitli lokantalarla Anadolu’nun farklı tatları ile tanışacaksınız, özel Cafeler, Kır kahveleri v e Yörük çadırları sizleri alışılagelmiş hayatınızın sınırlarının dışına çıkartarak tatil yapmanız için tasarlandı.
Sinema salonu, Anfi tiyatro, Aquapark, Bowling salonu, çocuk oyun salonu, İnternet cafe, Kreş, Bilardo, Langırt, Dart ve daha birçok eğlence alanı hangi yaşta olursanız olun sizlere hoşça vakit geçirtmek için düşünüldü.
Tesiste kaldığınız sürece sigortalısınız. Sizlere kusursuz 7/24 saat hizmet bizim asıl görevimiz. Üst düzey güvenlik siz ve eşyalarınız emin ellerde olacak. 24 saat kayıt özelliğine sahip kameralarla tüm site takip edilecek ve sizler için en huzurlu ortam sağlanacak. Kozaklı Kapadokya bölgesi içerisinde yer alan bir ilçedir. Türkiye’ nin en önemli turizm alanlarından olan Ürgüp, Göreme,Erciyes ve Avanos’ a 45 dk. Mesafededir. Tatil Sitemizin sakinlerine bu bölgeleri gezme imkanı tanınacağı gibi bölgedeki Türk gecelerinde eğlenme, Balonla Kapadokya’ yı gökyüzünden seyretmeleri sağlanacaktır.Ayrıca Kış Turizmi denince akla ilk gelen yerlerden olan Erciyes Dağı’ nda kayak yapmakta dileyen misafirlerimizin kolaylıkla ulaşacağı bir aktivitedir.Tatil Sitemizde bulunan alışveriş alanlarında hem market alışverişlerinizi hem hediyelik eşya, giyim, zücaciye, konfeksiyon, elektronik eşya v.b. ihtiyaçlarınızı otel fiyatları ile değil piyasa fiyatları ile kolaylıkla edinebileceksiniz. Terzimiz ve Kuru Temizleme imkanları sizlere sağlanacaktır.
Türkiye’ de son zamanlarda yapılan birkaç iyi örnek dışında kaplıca imkanları maalesef hasta ve yaşlı insanlara sadece tedavi amacı ile sunulan bir üründü. Yapılan tesisler hep bu doğrultuda projelendiriliyordu.
Biz Kozza Termal ailesi olarak kaplıcaların her yaştaki insanlara sunulabilecek bir tatil çeşidi olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple her yaş grubunun ilgi ve taleplerine cevapverecek bir mimari anlayışıyla, herkesi eğlendirmeyi, varsa hastalıklarının tedavisine katkıda bulunmayı, tedavi olurken dost edinmeyi, arkadaş kazanmalarına yardımcı olmayı planladık. Sizlere” yeniyi ve Konforu Sunuyoruz.”
Koza Termal Tatil Sitesi sağlığınıza ve konforunuza önem verirken önemli bir yatırım aracı olması bakımından da fark oluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz bu ürünler kendisini ortalama 6-7 yılda amorti etmektedir. Oysa Türkiye’ de iyi bir yatırımın kendisini geri döndermesi 15-20 yıldır.
Sizler hem ömür boyu tatil yapacak hem de her yıl sahip olduğunuz gayrimenkul değer kazanacaktır. Dilediğiniz zaman yüksek kar payı ile bu mülkleri satabileceğiniz gibi isterseniz gelmediğiniz dönemlerde kira gelirini alabilirsiniz.
Koza Termal olarak
Sizlere Kaybettiğiniz sağlığınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olmak…
Konforlu ve Eğlenceli bir tatil sunmak Ve Yatırımınızı en iyi şekilde değerlendirerek para kazanmanızı sağlamayı öneriyoruz.


iletişim bilgileri

www.kozzatermal.com

Tesislerin Fiyatlarını öğrenmek için sitelerini ziyaret edip irtibat telefonlarını kullanınız.

Kozaklı Kaplıca Otelleri - Kaplıca Termal Tesisleri        
Termal Hoteller İletişim Bilgileri,Telefonları ve Fiyatarı        
Nevşehir Kozaklı Tatil Otelleri Kaplıca Tatil Hotelleri

 

kozaklı termal kaplıca otelleri, kozaklı, termal otel, thermal otel, thermal hotel, termal hotel , nevşehir kozaklı, tatil kozaklı, kaplıca, sıcak su, termal su, termal suyun yararı Kozaklı Termal Otelleri Kozaklı Termal Hotel kozaklı apart otel evleri kozaklı kaplıca otelleri kozaklı kaplıcaları Kozaklı Nevşehir Kozaklı Kaplıcaları Kozaklı Otelleri termal otel kozaklı kaplıcası kozaklı termal otel fiyatları kozaklı otel listesi kozaklı termal ulaşım bilgileri yol haritaları otel fiyat listleri tesisler ucuz oteller ucuz tatil ucuz kaplıca ucuz kaplıcalar uygun kaplıca otelleri ucuz tatil yerleri ve fiyatları kozaklı termal otelleri fiyatları kozaklı otel fiyatları kozaklı otelleri fiyatları kozaklı kaplıcaları fiyatları

www.kozaklikaplicaotelleri.com  kozaklıtermalleri  kozaklıotelleri  kozaklıthermalkaplıcaları

oteller oteller